O mnie

Nazywam się Michał Skowroński i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

Posiadam licencję zawodową wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury o numerze 20163.

Pośrednik nieruchomości – Poznań, Wielkopolska i nie tylko!

Od 8 lat działam zarówno na poznańskim, jak i ogólnopolskim rynku pośrednictwa nieruchomości. Przez ten czas prowadzona przeze mnie agencja nieruchomości wielokrotnie pomogła Klientom w sprzedaży, kupnie, najmie oraz wynajmie mieszkań i domów. Obszarem mojej działalności jest zarówno rynek pierwotny, jak i rynek wtórny. Udało mi się zyskać to, co w każdym biznesie jest najważniejsze – zaufanie i dzięczność.

Klienci docenili to, że jako agent nieruchomości kieruje się profesjonalizmem i najwyższymi standardami, które w moim zawodzie przyświecają mi każdego dnia.

Dlaczego Ja?

Więcej niż tylko biuro nieruchomości

Kierowany przeze mnie zespół składa się z najlepszych specjalistów nie tylko z dziedziny nieruchomości, ale także prawa i finansów. Lata pracy jako pośrednik nieruchomości wykształciły we mnie przekonanie, że pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus, na który zasługuje każdy mój Klient.

Lata konsekwentnej pracy i zdobyte doświadczenie pozwalają mi dzisiaj świadczyć dla Państwa usługi o najwyższej jakości, których miarą jest skuteczne działanie, a końcem tych działań jest realizacja wspólnych celów i założeń.

  • 9 lat doświadczenia
  • licencja zawodowa nr 20163 wydana przez Ministra Infrastruktury
  • sprawdzona i rozpoznawalna marka osobista
  • setki skutecznie przeprowadzonych transakcji

Opinie klientów

Jako przedsiębiorca działający na rynku usług miałem spore wymagania i oczekiwania od Pana Michała Skowrońskiego pośrednika nieruchomości, którego polecił mi zadowolony znajomy. Z pełną odpowiedzialnością Pana Michała polecam i rekomenduję wszystkim przyszłym Klientom, którzy poszukują pośrednika z olbrzymią wiedzą, zaangażowaniem, niespotykaną dla mnie do tej pory znajomością rynku oraz pomysłowością w działaniu i skutecznością. Panie Michale, lada moment startuje ze swoją pierwszą inwestycją deweloperską i oczywiście jest Pan moim jedynym wyborem. Pozdrawiam, Arkadiusz Libera.
Arkadiusz Libera
Z przyjemnością piszę rekomendację dla takich osób jak p. Michał Skowroński, bo jego profesjonalizm i uczciwość zdecydowanie na to zasługują. Poszukiwałam pośrednika nieruchomości do sprzedaży swojego mieszkania i przeszukując Internet trafiłam na p. Michała, do którego przekonało mnie wiele pozytywnych opinii. Wszystkie okazały się prawdziwe, bo sposób działania i styl pracy p. Michała był wyjątkowo skuteczny. Szczerze polecam, bo to jeden z niewielu specjalistów na rynku nieruchomości.
Agnieszka Wegner
Michał Skowroński – pośrednik nieruchomości to specjalista w swojej dziedzinie. Znalazłam tę stronę w internecie i zdecydowałam się skorzystać z konsultacji z zakresu inwestowania w nieruchomości. Wiedza i umiejętności, które przekazał mi Pan Michał doprowadziły mnie do już do kilku bardzo udanych i lukratywnych transakcji. Polecam każdemu, kto chce inwestować w nieruchomości. Na pewno pojawię się też na najbliższym organizowanym przez Pana szkoleniu. Pozdrawiam, Katarzyna Barełkowska
Katarzyna Barełkowska
Michał Skowroński został mi polecony przez znajomego jako sprawdzony i skuteczny pośrednik nieruchomości. Miałem do sprzedania kilka mieszkań w odziedziczonej kamienicy. Na pierwszym spotkaniu p. Michał przedstawił mi bardzo rzeczową i profesjonalną koncepcję marketingową, określił grupy docelowe, a także przedstawił bardzo bogate portfolio Klientów i Inwestorów z którymi współpracuje. Przyniosło to natychmiastowe efekty, bo już następnego dnia przyprowadził Klienta, który zakupił trzy z pięciu mieszkań. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają pośrednika, który zna się na swojej pracy i na każdym etapie jest pewny tego co robi. Dziękuję za wspólną transakcję, Marcin Pawłowski.
Marcin Pawłowski